• Autokleebised koos firmasümboolikaga

  • Lihtsast flaierist firmasümboolikani välja!

  • Pakume kõrgkvaliteetseid rõivaid atraktiivsete hindadega üle euroopa!

  • Kõik trükised valmivad meie endi käe läbi ja ootavad Teid ahjusoojalt.

Kõik trükised valmivad meie endi käe läbi ja ootavad Teid ahjusoojalt.

Meie trükiteenuste nimistusse kuuluvad

Digitrükk

Digiprinteriga paberile printimine on kiire ning omab väga väikeseid ettevalmistuskulusid. Digitrükis toodetakse väiksemad kogused visiitkaarte, lendlehti, plakateid ning brošüüre.

Trükkida saab erineva grammkaaluga materjalidele (80-300g/m2) ning hiljem on palju võimalusi järeltöötluseks. Näiteks visiitkaarte saab lamineerida, nende nurki ümardada või need hoopis läbipaistvale plastikule printida. Brošüüride puhul on levinud kahest kohast voltimine, mis kahepoolse trüki puhul tekitab 6 erinevat alakülge.

Etiketid ja kleebised

Erineva eesmärgi jaoks erinev kleebis. Pakume nii paberkleebiseid, siseruumides kasutatavaid PVC kleebiseid kui ka autode kleepimiseks mõeldud materjale. Kleebise hind sõltub ennekõike tema suurusest ning sellest, kas lisaks printimisele tuleb ka lamineerida ning see erikujuliseks lõigata.

Kilelõikus on juba tehase poolt toodetud värvilistest kiledest konkreetsete kontuuride lõikamine. Tehasest tulnud kiled hoiavad on värvi aastaid, lisaks on saadaval efektkiled (nt kuld, hõbe, liivaprits, jääklaas). Kui vajate eriti pikaealist kleebisreklaami, siis soovitame kilelõikuse ka veel ära lamineerida.

Kilede värvivalik on väga lai.

Trükk kruusidele

Ettevõtte sümboolikaga kruusi näol on tegemist ühe parima investeeringuga firmakingituste valdkonnas, kuna see tervitab kingi saajat hommikukohvi ajal. Kui Sinu ettevõtte logo on kliendi või koostööpartneri laual igapäevaselt, siis on teid raske unustada.

Kruusidele saab teostada täisvärvilist pealetrükki ning trükkida ka fotosid. Pole probleemiks ka väga väikeste koguste tootmine (alates ühest ühikust)!

Siiditrükk

Siiditrükk on kauakestev trükimeetod, mille puhul kantakse trükitavale esemele tunduvalt paksem värvikiht kui teiste trükimeetodite puhul. Teostada saab väga keerukaid ning detailseid kujundusi. Siiditrükil on trükiettevalmistuskulud, kuid suurte koguste puhul on tegemist konkurentsitult soodsaima trükimeetodiga. Enamus jaekaubanduses müüdavatest T-särkidest on trükitud just siiditrükimeetodil. Absoluutselt asendamatu meetod, kui ühesuguseid tooteid on vaja kümneid, sadu või tuhandeid.

Kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk on meetod, kus saadakse graafika tekstiilile kõrge rõhu ning kuumuse abil. Nii teostatakse termokile, prinditud kuumpresskile ning laserkile paigaldust kangale.

Termokile on väga mõistlik lahendus spordirõivaste puhul. Numbrid ja logod lõigatakse kilelõikuriga termokilest välja ning pressitakse särkide ja pükste pinnale. Kiled hoiavad väga hästi oma värvi ning ei luitu.

Sublimatsioontrükk

Sublimaattrükki kasutatakse kõige enam spordirõivaste puhul. Sublimatsioon ei jäta kangale mitte mingit tekstuuri, pigment imbub kangakiu sisse. Trükkida saab täisvärviliselt ning ka fotokvaliteediga tooteid. Trükitavatel toodetel ei ole miinimumkogust.

Kitsendusena saab sublimaattehnikat kasutada vaid kunstakangaste puhul. Naturaalse kanga puhul tuleb trükivärv pesus välja.

DP Kaubandus OÜ
Mustamäe tee 8
Sissepääs Mustamäe tee poolt
E-R 10:00-17:00
Tel. 6 244 244
info@85.ee