• Autokleebised koos firmasümboolikaga

  • Lihtsast flaierist firmasümboolikani välja!

  • Pakume kõrgkvaliteetseid rõivaid atraktiivsete hindadega üle euroopa!

  • Kõik trükised valmivad meie endi käe läbi ja ootavad Teid ahjusoojalt.

Kui tavaliselt tellib klient ühelt ettevõttelt tooted, laseb teisel ettevõttel teostada pealetrüki, siis läheb rätsepa juurde, et lisada juurde märgistus ning lõpuks peab veel pakendamise ning transpordi peale mõtlema, siis antud teenus säästab Teile palju aega ning raha.

PEALETRÜKK

Pakutavate tehnoloogiate valik on lai. Vastavalt vajadusele valime või kombineerime siiditrüki, sublimatsiooni, kuumpresstrüki või tikandi vahel. Kasutame kvaliteetseid materjale ning kaasaegset trükitehnoloogiat.

pealetrukk_250 Trükk riietele

TOORIKTOOTED

Kaubamärke tellime ise Euroopa keskladudest, mis tähendab, et tootele jääb jaemüüja protsent lisamata. Enne tellimuse esitamist on võimalik ka mitmete toodetega tutvuda meie Mustamäe esinduses. Igaks juhuks palume enne ette helistada.

tooriktooted_250 Trükk riietele

MÄRGISTAMINE

Märgiseid saab paigaldada nii kangatükile trükitud eraldiseisva detailina kui ka trükkida otse kangale. Vastavalt tellija eelistusele saab kaubamärke trükkida nii särgi sisse (neck tag), õmmelda särgi käisele või kinnitada mõnda teise eelistatud asukohta.

tag_250 Trükk riietele

PAKENDAMINE

Viisakalt pakendatud toode on selle saaja jaoks väärtuslikum. Seetõttu oleme pakkunud just iseseisvate brändide loojaile ka pakendusteenust. Võimalused on laiad: alates ükshaaval kilesse pakendamisest kuni prinditud kartongist pakenditeni.

pakend_250 Trükk riietele

DP Kaubandus OÜ
Mustamäe tee 8
Sissepääs Mustamäe tee poolt
E-R 10:00-17:00
Tel. 6 244 244
info@85.ee